poniedziałek, 30 czerwca 2014

Czas zacząć.....

Na powitanie coś małego.Reszta jak rozgryzę jak prowadzić bloga.Czy Was to zainteresuje,czas pokaże.Witam więc.Klnę na czym świat stoi bo nie chcą mi się publikować fotki.

14 komentarzy:

 1. Witam serdecznie w blogowym świecie :) nie poddawaj się mi ciągle coś nie wychodzi, ale powolutku sobie radzę z problemami natury technicznej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję za te słowa.Ja nie z tych co szybko się poddają,czego dowodem jest moje pojawienie się wśród Was.

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Każdej z osobna będę dziękowała za tak miłe powitanie.Dzięki.

   Usuń
 3. No i brawo Danusiu! Udało Ci się! Pierwszy krok już za Tobą, w razie potrzeby, wiesz, że służę pomocą. Z miłą chęcią wspomnę o Twoim blogu u siebie. Oczywiście już Cię obserwuję :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z Tobą Aniu,to się jeszcze policzę,bo stałaś się niejako sprawczynią tego zamieszania,w dobrym tego słowa znaczeniu.Dzięki.Instrukcja wydrukowana.Jak to mówią"udało się".

   Usuń
 4. Witaj w blogowej społeczności :-) Widzisz ,że to nie taka straszna sprawa ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeszcze raz witam Cię Danusiu. Jest nas więcej. Iwona powiedziała mi, że masz założonego bloga i udało mi się Cię odnaleźć. Już cię mam wśród swoich blogów. Cieszę się bardzo i pozdrawiam .Powodzenia. Iwona.

  OdpowiedzUsuń
 6. He he witamy , poczatki są zawsze trudne, ale masz kogo pytac tyle nas jest, glowa do góry. Kiedyś pomożesz innym. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie, no luzik! Wiec dopiero zaczęłaś :) Szalenie miło Danusiu, ze zaprowadziłaś bloga. Zycze Ci wielu sukcesow, ktore są Ci pisane :) Nie poddawaj sie i nie zniechęcaj. Przyjdzie czas, ze Twój blog zacznie żyć swoim życiem :) Powodzenia Kochanie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję za słowa wsparcia. Na początek zawsze są potrzebne.

  OdpowiedzUsuń
 9. Mój ci on ! dumnie wisi na ścianie, a niedowiarki odwiedzający nasz dom z podziwem patrzą na Twoją misterną pracę ! dziekujemy :*

  OdpowiedzUsuń
 10. Dziękuję córcia. Masz zamiar tak po kolei wszystkie posty odwiedzać?

  OdpowiedzUsuń

Komentarze i krytyka jak najbardziej mile widziane.